Hvem er vi?

Selskapet ble stiftet i 2016 under navnet «Helsearbeiderne» med fokus på rekruttering og bemanning innenfor helsesektoren. I 2019 skiftet vi navn til Brageva, som er navnet på barna til grunnleggerne av selskapet. Vi fikk våre første kunder senere samme år. På få år har vi vokst til en bedrift med nærmere 200 ansatte og stadig flere kunder rundt om i landet. Vi skal bli best, men ikke størst. Kvalitet er derfor svært viktig for oss. Alle skal føle seg sett, hørt og ivaretatt på en god måte. Vi jobber hver dag med å utvikle våre tjenester, slik at flest mulig kan dra nytte av BPA fra Brageva, og vi gleder oss til fortsettelsen!



Våre ansatte

Magnus Risto

Daglig leder
Økonomiansvarlig

Telefon: 936 64 700
E-post: magnus@brageva.no

Ingeborg Risto

Medeier
Førstehjelpsansvarlig

Telefon: 936 86 239
E-post: ingeborg@brageva.no

Tobias Mitterschifftaler

Operasjonell leder
Leder for rådgivningstjenesten

Telefon: 413 45 210
E-post: tobias@brageva.no

Lena Iren Horie

BPA-rådgiver

Telefon: 904 29 812
E-post: lena@brageva.no

Johanne Lie

BPA-rådgiver
Administrativ medarbeider

Telefon: 904 29 925
E-post: johanne@brageva.no

Linda Mitterschifftaler

HR-ansvarlig
Vikar

Telefon: 904 24 425
E-post: linda@brageva.no

Anne Mari Vårhus Gimse

Inntakskoordinator
Markedsføringsansvarlig

Telefon: 482 67 868
E-post: annemari@brageva.no

Ragnar Aadde

Spesialsosionom
Konsulent

Telefon: 476 21 260
E-post: ragnar.aadde@outlook.com

Ragna Bromseth

HR-ansvarlig
I permisjon

Telefon: 943 03 430
E-post: ragna@brageva.no

Hold inn Ctrl-tasten, eller cmd-tasten på Mac. Trykk samtidig på + for å forstørre eller - for å forminske.
Kontaktskjema
Innholdsfortegnelse
Hopp rett ned til innholdet