Hvem er vi?

Selskapet ble stiftet i 2016 under navnet «Helsearbeiderne» med fokus på rekruttering og bemanning innenfor helsesektoren. I 2019 skiftet vi navn til Brageva, som er navnet på barna til grunnleggerne av selskapet. Vi fikk våre første kunder senere samme år. På få år har vi vokst til en bedrift med nærmere 300 ansatte og stadig flere kunder rundt om i landet. Vi skal bli best, men ikke størst. Kvalitet er derfor svært viktig for oss. Alle skal føle seg sett, hørt og ivaretatt på en god måte. Vi jobber hver dag med å utvikle våre tjenester, slik at flest mulig kan dra nytte av BPA fra Brageva, og vi gleder oss til fortsettelsen!



Våre ansatte

Magnus Risto

Daglig leder

Telefon: 936 64 700
E-post: magnus@brageva.no

Ingeborg Risto

Medeier

Johanne Lie Einarsdal

Administrativ medarbeider
Økonomi

Telefon: 904 29 925
E-post: johanne@brageva.no

Lena Iren Horie

BPA-rådgiver

Telefon: 904 29 812
E-post: lena@brageva.no

Fatuma Mahamed Abdi

BPA-rådgiver

Telefon: 955 58 974
E-post: fatuma@brageva.no

Tone Bratseth

BPA-rådgiver

Telefon: 904 28 676
E-post: tone@brageva.no

Anne Mari Vårhus Gimse

Markedsføringssjef
Rådgiver for assistenter

Telefon: 482 67 868
E-post: annemari@brageva.no

Ragna Bromseth

HR-ansvarlig
I permisjon

Telefon: 943 03 430
E-post: ragna@brageva.no

Hold inn Ctrl-tasten, eller cmd-tasten på Mac. Trykk samtidig på + for å forstørre eller - for å forminske.
Kontaktskjema
Hopp rett ned til innholdet